Údržba vysázených ploch

Máte vysázenou plochu rychle rostoucích topolů nebo jiných dřevin a nevíte si rady s údržbou?Rotační plečka Dakr (po vlastní úpravě) - vhodná na středně velké plochy Nemáte čas, chuť nebo techniku na údržbu Vaší vysázené plochy. Využijte našich služeb a my Vám plantáž budeme udržovat dle Vašich Takto by měla vypadat bezplevelnatě udržovná plantáž topolůpožadavků.

Údržba plantáže je velmi důležitá, protože zajistí, že topoly, které jsou ve vhodné půdě, porostou efektivně a tím bude zajištěna kvalitní sklizeň.  Potlačování buřeně je základním stavebním kamenem vysokého výnosu Vaší plantáže. Pokud budete mít topoly zaplevelené a neudržované, nelze očekávat zajímavé výnosy. V České republice bohužel většina pěstitelů na toto vůbec neapeluje a pouze prodávají a hlavně neříkat, že je s tím práce. To je realita dnešní doby.

Navíc pokud se udržuje bez plevelnatě (ne sečením nebo mulčováním) tím, že se narušuje půdní povrch například rotavátorem nebo rotační plečkou případně diskovými bránami, tak se do půdy snáze dostává vzdušný dusík a tím se plantáž v podstatě hnojí. Rotační plečka Vari (vhodná na malé plochy)

My jsme schopni Vám Vaši plantáž udržovat jak bez plevelnatě (rotavátor, rotační plečka neboMaloraktor s rotavátorem - vhodný na velmi velké plochy diskové brány) tak s podrostem (sečení nebo mulčování) a to od malých plantáží až po rozsáhlé plochy.

Máme techniku, která se dá použít jak na zahrádce, tak také na velkém poli. Důležitým faktorem je ale vždy spon. Pokud jsou jedinci vysázeni ve špatném sponu, tak je možné, že se do Vaší plantáže s technikou nedostaneme. Proto doporučujeme, pokud si plantáž vysadíte sami a budete ji chtít pouze udržovat, vždy vše předem důkladně prokonzultovat.

Malotraktor s diskovými bránami - vhodný na velmi velké plochy Také Vám můžeme s údržbou poradit popřípadě prakticky ukázat, jak by daná údržba měla vypadat.

Orientační ceny jsou stanovené v ceníku – bohužel cena nejde přesně říci na korunu, pokud plantáž nevidíme předem. Cena údržby závisí na mnoha faktorech a to především na sponu, půdě a také současném stavu zaplevelení.