Výsadba plantáží topolů pro Vás

Nemáte čas na výsadbu Vaší plochy rychle rostoucích topolů, a přesto byste rádi měli svoji Výsadba naší plochy Pod zahradama vlastní energetickou plantáž rychle rostoucích dřevin nebo kvalitní podnikatelský záměr? Máte volné pole a nechcete ho nechat ležet ladem nebo za směšný nájem v pronájmu? Využijte našich služeb a nechte si plantáž kvalitně, rychle a bez starostí vysázet a samozřejmě se zárukou na uchycení topolů. Nemusíte se „hrabat“ v hlíně nebo se strachovat, že vysadíte špatně. Nechte to na nás, rádi Vám pomůžeme a vy se můžete nadále věnovat svým zájmům a koníčkům.

Jsme schopni Vám založit plantáž tzv. na klíč, stačí se jen ozvat.  Zde jsou kontakty a orientační ceník zde.

Skladování řízků v našem chladícím boxu Nemusíte řešit problém se skladováním řízků před výsadbou, poté následnou dopravou řízků a jejich přípravou před samotnou výsadbou. To vše uděláme za Vás a kvalitně k Vaší spokojenosti. Na skladování řízků máme speciální chladící prostory (box), které zajistí, že topolové řízky zůstanou až do doby výsadby plně kvalitní a vy tím pádem nemusíte řešit, že Vám Vaše (naše) řízky ztratí kvalitu. Dále Vám nebudou zabírat prostor u Vás doma před výsadbou.

Pro bezproblémovou spolupráci a výsadbu Vaší plantáže vždy doporučujeme předem a v dostatečném předstihu osobní konzultaci, kde vše důkladně probereme, aby nedocházelo k nejrůznějším následným zbytečným nedorozuměním a zklamáním. Vzhledem k charakteristice a dlouhodobosti plantáže je potřeba vše probrat do detailů, aby byl zajištěn efekt, který očekáváte a také návaznost na následnou údržbu a sklizeň. Přece jen po vysázení není možné přesazovat. Také bohužel není pravda co tvrdí většina „prodejců“, že topol roste všude. Jsou místa, kde prostě neporoste tak jak má a jak umí a efekt pěstování bude pro Vás nulový. Dejte si opravdu pozor, komu svoje peníze a důvěru svěříte. Zavolejte nám.