Aktuální informace a aktualizace stránek

Přidejte si nás také na Facebooku - bude mít vždy aktuální informace ihned po jejich zveřejnění. Pro zobrazení stačí kliknout zde.

12.3.2015 Spolupráce se společností DPD je dotažená do konce a od 23.3. začínáme rozesílat zásilky za jednotnou cenu 150 Kč bez DPH. Je to úspora oproti loňskému roku u menších zásilek 30 Kč a u větších 70 Kč. Naše topoly Vám budou opět dostupnější.

2.3.2015 Od letošního roku začínáme spolupracovat s přepravní společností DPD. Co to pro Vás znamená? Levnější cena přepravy zásilky, určení si místa doručení a hlavně komfort. Bližší informace a cena přepravy již brzy.

30.12.2014 - Pěkný článek o tom, jak u nás bohužel vypadá zemědělská půda. To, co je v tomto článku psáno u topolových plantáží nehrozí. Díky růstu a odumírání částí kořenů a opadu se půda revitalizuje a tím se doslova "oživuje" a začínají v ní fungovat pochody, které v půdě mají být a to právě včetně zmiňované zasakovací schopnosti. Také stojí za zmínku úvaha u využití suchých poldrů pro tyto plantáže. Topol snese krátkodobé zatopení v řádu několika desítek dnů, kdežto například pšenice ne. Takzvaně zabité dvě mouchy jednou ranou a to rodukce dřeva nebo štěpky a zároveň ochrana před povodněmi. Tím to ale nekončí, dále samozřejmě produkce kyslíku, zábranění větrné erozi a tím pádem i prašnosti, kryt pro zvěř a tak by se dalo pokračovat. Článek je zde.

 29.12.2014 - Vloženy fotografie a video štepkování našich topolů. Více informací a zmiňované video a fotky v naší galerii - více zde.

11.12.2014 - Vloženy formuláře o úspěšné závěrečné kontrole ÚKZÚZ za rok 2014. Vše v sekci o nás. Pro přímý přechod klikni zde.

25.11.2014 - Vloženo osvědčení pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin. Pokud potřebujete udržet Vaši plantáž čistou bez plevelů, ozvěte se nám. Osvědčení zde.